האם יש פתרון מהיר לדיכאון שלי או הפרעה דו קוטבית?

האם אי פעם תהית על המודעות שאנו רואים בטלביזיה לגבי דיכאון והפרעה דו-קוטבית, וניסיתי לנחש אם בטיפול במצבים רפואיים אלה הוא פשוט כמו נטילת תרופות אלה? כל אדם מן השורה יודע חלק ניכר מן התרופות לפי שם מאז שהם ממלאים הטלביזיה שלנו צפייה עם 30 פרסומות שניות עם תיאור של סימפטומים אפשריים ואיך אתה צריך לדבר עם הרופא שלך כדי לראות אם תרופה זו תהיה מתאימה לך. זוהי חרב כפולה קצה שבו מחד זה מודיע אנשים שיש לעזור שם בחוץ, אבל זה יכול גם לתת את הרושם הלא נכון שטיפול הוא פשוט כמו נטילת גלולה.

האמת היא אבחנה וטיפול מתאים יכולים להימשך זמן רב, במיוחד במקרה של הפרעה דו קוטבית. במחקר בשנת 1994 ושוב בשנת 2003 על ידי ליש ו הירשפלד בהתאמה, הם גילו כי זה לוקח בערך עשור מהרגע חולה לבקש עזרה כדי להיות מאובחנת כראוי. (קצר יותר עבור מחלה מסוג I; עוד עבור סוג II). אחת הסיבות הגדולות לכך היא הפרעה דו קוטבית הופעתה לראשונה לעתים קרובות מציג את עצמו בתור שקעים חד קוטבי והאנשים האלה יסבלו שלושה דיכאון מג'ורי לפני אפיזודה מאנית הראשון שלהם. (גודווין ו ג'יימיסון 1990). אודות מחצית מהחולים מאניה בחריפות לא מבינים שהם חווים אפיזודה מאנית. לפיכך כאשר מטופל מציג עם דיכאון המטפל מבקש לזהות מאונייה בעבר או היפומאניה, החולה יכחיש חצי תופעות כאלה של הזמן.

הנקודה החשובה כאן היא שלמרות דיכאון והפרעה דו-קוטבית הם חלק מהתנאים הרפואיים טפלו ביעילות רבה יותר בחוץ, זה עלול לקחת זמן קלינאי רפואי מיומן לאבחן כראוי לטפל בחולה. זה בדרך כלל לא רופא הטיפול הראשוני שלך. פסיכיאטר שיש לו בנושא בחירת הקורסים, הבנה וניסיון הולם אפיזודה מאנית יכול לזרז אבחנה נכונה וטיפול לאוכלוסייה זו.

אז כמו עם כל כך הרבה דברים בטלוויזיה בימים אלה, השתמש פרסומות אלה ככלי להבין שאפשר לקבל עזרה. לפנות לסיוע מקצועי ולדון לא רק מה נראה בטלביזיה אלא גם תוכניות טיפול יעילות אחרות זמינים.

לקבלת עזרה נוספת הפרעות במצב הרוח הבנה טובה יותר לבקר באתר האינטרנט יסוד שריל ט הרמן cheryltherman.org.

מצא עוד Treating דיכאון מאמרים

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top