האם היום פובית השומן למעשה הורגים אותנו?

האם הפחד של שומן בתזונה שלנו בעצם גורמת לבעיות תזונתיות אחרות? כנראה, לא מזמן אנשים התחילו להאמין כי אכילת שום שומן בכלל בתזונה שלנו היה נמשל להתאבד.

אנחנו כבר חיים בעידן של נטול שומן. אתה יכול לראות רטבים לסלט ללא שומן, דל שומן עוגות ועוגיות, מרקים ללא שומן וכו ': אני חושב שאתה מקבל את התמונה. מה גרם הפחד של שומן? למען ההגינות זה הפך להיות ברור כי עישון, אורח חיים בלתי פעיל, ועל תזונה שומן רווי גבוה גרמה למחלות לב וכלי דם לעלות. אבל מאז מילת הכולסטרול כבר בחזית של העם החדש הפך יותר שומן פובי. גילינו מאז שיש שומנים טובים ושומנים רעים.

שומנים רעים רוויים ושומני טרנס. שני סוג של שומנים אלו ניתן למצוא בשר אדום, מוצרי חלב שמנים מלאים, וחלק שמנים טרופיים. אין שום דבר חיובי על כל השומנים האלה, למעשה בכתב העת של איגוד התזונה האמריקאי אומר כי הורדת הצריכה שלנו של שומנים רוויים תציל לארצנו מיליארדי דולרי בעלויות בריאות.

שומנים טובים הם שומנים monosaturated ורב בלתי רווי. שומני monosaturated נמצאים שמן קנולה זית. שומנים אלו למעשה להגן מערכת הלב וכלי הדם שלך. הם גם הוכחו להפחית תנגודת לאינסולין, אשר בתורה מפחיתה התפשטות של מחלת הסוכרת. שומנים רב בלתי רווי גם מכונים אומגה 3 ואומגה -6. מאז שומנים אלה לא נמצאים בגופנו באופן טבעי, עלינו לגזור שומנים אלו באמצעות תזונה. אומגה 3 ניתן לגזור ממקורות צמחיים או דגים מים קרים.

אז מה עלינו לעשות ככל צריכת השומן הוא מודאג? ודא הדיאטה שלך רווי פחות צריכת השומן ועוד שומנים monosaturated ו Poyunsaturated דרך ממקורות צמחיים כגון זרעי פשתן או סלמון פראי, סרדינים, או דגי מים קרים אחרים.

 

ראלף אדוארדס הוא סופר חינם לאנס שכותב על נושאים שהאמריקנים מודאגים כגון תרגילים אלחוטיים השחורים דקר

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top