האם הוא המפחד מחויב? חמש דרכים פשוטות כדי לרפא שלו הפוביה

האם הוא אמר, "אני אוהב אותך", אבל הוא לא מוכן לקחת את הדברים לשלב הבא? לומר שהוא עדיין לא יקפוץ על השאלה? האם אתה תוהה אם הוא אי פעם יהיה מוכן להיות איתך ורק אתה? גברים רבים חוששים ממחויבות ולפעמים זה בגלל חוסר הביטחון שלהם ולפעמים זה בגלל שהם מפחדים כי הקשר הזה לא יכול להיות האדם הנכון. בצע את הפעולות הבאות ואתה לא יהיה רק ​​לעזור לו להתגבר על הפוביה שלו, אבל לגרום לו להבין כי מערכת היחסים שיש לו הוא זה שהוא רוצה.

להראות לו שיש לך דברים אחרים בחיים שלך.

אין לפעול כאילו הוא העולם כולו שלך, ולהיות מוכן בשבילו בכל פעם שהוא מכנה. אם תעשה זאת היא תמיד מרגיש כאילו יש לו מה להרוויח על ידי ביצוע. אם הוא רוצה יותר מכם אז הוא יצטרך לתת יותר מעצמו. אז לקחת תחביב, לבלות עם חברים שלך, ותהנה איתו ובלעדיו.

קבל שאגיד שאני אוהב אותך ולעתים קרובות.

אם הוא לא אמר את זה עדיין, ולאחר מכן להתחיל את הרמזים הקטנים והודף לגרום לו. ברגע שהוא אמר את זה, לוודא שהוא אומר את זה לעתים קרובות, לא עשרים פעמים מוח יום, אבל אולי בכל פעם שאתם רואים אחד את השני. אל תכריחו אותו להגיד את זה, אבל לשדל אותו לתוכו. אם הוא אומר את זה על עצמו, אז יותר הוא אומר את זה יותר הוא יבין שהוא אומר את זה ולהיות מוכן לזה מחויב.

אל תתנו לו לעשות ולקנות הכל

חבר'ה אוהבים לטפל הבנות שלהם מיוחדים ולעשות דברים נחמדים עבורם. אחת לזמן מה הוא בסדר, אבל לא לבזבז בכל תאריך במסעדות יקרות, גם אם הוא מציע. ואל תתנו לו לתקן דברים בבית או במכונית שלך כל הזמן, גם אם הוא מציע. הסיבה לכך היא שהוא עלול להתעורר יום אחד ולהרגיש כאילו הוא שמנצלים אותי, גם אם הוא עושה את כל זה על דעת עצמו. הצעה שיש מישהו אחר לעזור לך או לשלם עבור ארוחת ערב אחת לזמן מה, או להראות לו פיצה כי ולסרט בבית הם בדיוק כמו נחמד.

תן לו לבטוח בך

הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות הוא להפוך את הבחור שלך להרגיש רע בלהיות מי הוא. תקשיב למה שהוא אוהב או מה הבעיות שלו הן בלי להיות שיפוטים. אתה יכול לקבל חוות דעת משלך להשמיע אותם, אבל בראש ובראשונה לתמוך בו. זה יאפשר לו להרגיש כאילו הוא תמיד יכול לדבר איתך ועם תלוי בך.

תן לו את חירותו

אל תנסה לשלוט בחייו או מי שהוא רואה. גברים נוטים לפחד שינוי, ואם אתה מראה לו מערכת יחסים איתך פירושו שינויים גדולים, סביר להניח שהוא לרוץ לכיוון השני. תן לו חבריו ואת השגרה, ואם אתה מרגיש שיש צריך להיות שינויים, לעשות את זה בהדרגה.

 

תארו לעצמכם מה אם אתה יכול לעשות כל אדם מעריץ אותך, לרדוף אותך, אוהב אותך, ואת להתחייב לך? לחץ עצת Unforgettable אישה וללמוד 77 סודות כי תשעים אחוזים מהנשים לא שמעו. אתה חייב לראות את זה!

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top