האם אתם סובלים מחרדה?

ימבה פרט, סובלת פוביה די זה או אחר. כשם ערמונים ישנים שאחד רעל מאן הוא אחר בשר מאן, מה יכול להיות פוביה מטעם לי לא יכול להיות בשבילך. האם זה אך ורק לילדים שיש להם פוביות? מבוגרי מס 'סובלים פחות מחרדה. אבל פוביות ילדות להתרחש בדרך כלל ביותר בין הגילאים חמש ותשע, והם בטווח הקצר כמו ילד עולה.

על פי הגדרה, הפוביה היא דאגה דרוכה, בלתי נשלטה, חסרת היגיון ומתמשכת של משהו אשר מהווה מעט מאוד או לא סכנה מוחשית. ישנם מיון שונה של פוביה אבל זה לא פוטנציאל בשבילי לדון בכל. לכן אני יכול לדון מספר זנים של פוביה נפוצה אך ורק בפעילויות חיי היומיום שלנו.

מה גורם פוביה באמת? עקבי עם listofphobias.org, פוביה היא הפרעת רגשיות, הנגרמת על ידי אינטראקציה בין גורמים ביולוגיים וסביבתיים וגורמים כאלה מגלמות טראומה נפשית, הפרעות ודברים מכוערים הופכים לרוב מחוייט על 'זיכרון אנשים. הזיכרונות הלא נעימים האלה המרו לפחד פעם כמה חזרות של אותם הדברים וכתוצאה מכך לבנות לאדם להיות פובי.

טיפול הפוביה יכול להיות סוג של טיפול התנהגותי קוגניטיבי הנקרא פסיכותרפיה. טיפול התנהגותי קוגניטיבי עשוי להיות כרוך טיפול בחשיפה. בסוג זה של טיפול, הפרט בהדרגה לעבוד עד להתמודד עם המצבים שהוא או הפחד שלה ביותר. זה מאפשר לאדם להיות מיומן יותר לתת מענה אלה דברי חרדה וישכנע ולפתח את הנועזות כדי להתמודד איתם.

הסוג השני של הטיפול כרוך העסקת תרופות, להלן כמה מיני פוביה: –

חרדה חברתית: פוביה חברתית היא דאגה חמורה של להיות מושפל במקומות ציבוריים או מפגשים חברתיים, במיוחד להביך את עצמך מול אנשים אחרים. אנשים עם חרדה חברתית פחדו מצבים חברתיים שבם הם יושפלו נבוכים או להישפט על ידי אחרים.

פוביה ספציפית:. אנשים שיש להם פוביה ספציפית יש דאגה לבעלי חיים מסוימים, אנשים, דברים או סביבות

אגורפוביה: אגורפוביה עשוי להוות בעיה של להיות במקומות ציבוריים שבם זה יהיה קשה לגבש יציאה פתאומית. יש אנשים מבינים את זה מאוד קשה להישאר במקומות ציבוריים. אנשים כאלה עם אגורפוביה עלולים להימנע הולכים אצטדיון, כנסייה או קונצרט, או נסיעה באוטובוס או ברכבת.

Aerophobia: זהו פחד עז לטוס

.פחד גבהים: זה יכול להיות דאגה חמורה גבה

.אמטופוביה: לעתים קרובות זהו הפחד של קיא

.Carcinophobia: זהו פחד של סרטן

.נקרופוביה: פחד של דברים מוות או מת

לסיכום, אם אתם סובלים מכל סוג של פוביה, ואז לחפש איש מקצוע רפואי לטיפול והדרכה נכונים.

Cafe סופרים כבר כותב מאמרים באינטרנט במשך כמעט עכשיו 2 שנה. לא רק יוצר זה מתמחה פוביות, אתה יכול גם לבדוק את אתר האינטרנט החדש שלו על:
טבעת האירוסין Mountings סוקר וכן מובא פירוט של
הטוב ביותרטבעת אירוסין סגנונות

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top