האם אתה מפחד גבהים? למד כיצד לטפל מעופף פוביה

פחד טיסה עשוי לייצג עף במטוס או שלוחה של סוג אחר של פוביה, כגון קלאוסטרופוביה או agrophobia אלה הם פחד ממקומות סגורים ו פחד ממקומות פתוחים בהתאמה. Aerophobia, aviatophobia ו aviophobia כולם מונחים הקשורים פחד מטיסות. דוגמאות נוספות הן פחד לא להיות בשליטה על הסביבה או למצבך, פחד פיגוע או נחטף, פחד מים פחד הפחד עצמו

אם בעסק שלך אתה צריך לנסוע מרחקים ארוכים באמצעות רכבות ומכוניות יכולות לגרום לבעיות חרדה אמיתיות. בתוך המשפחה פחד טיסה שלך עלול לגרום לך לא לבקר משפחה וחברים וכן הגבלת שבו אתה יכול לקחת חופשות. פחד טיסה רשאי להגביל את סגנון החיים שלך קשות.

החרדה של אדם שיש לו פוביה עפה גורמת לך לקבל את תסמיני חרדה הטיפוסיים מורגשים עם כל סוג של פחד. חלק מהתסמינים הללו הם בחילה, הקאות, לחץ בחזה או בגרון, קשיי נשימה, קשיי בליעה, הזעה, רעידות, ואפילו התקף חרדה במלוא מובן המילה להשלים עם hyperventilating. זה לא נוח עבור הסובל וזה לא נוח סובבים הסובל, כפי שהוא חסר אונים במה שהם יכולים לעשות כדי לנחם אותך. אם האדם הסובל עם פחד טיסה יש לו ניסיון רע בעבר תוך כדי טיסה זה רק יגדל החרדה שלהם.

התגברות על פוביה עפה כמעט הכרחית עבור האדם החושש לטוס. ישנן דרכים רבות שניתן למצוא כדי להתגבר על בעיה זו. עזרה זו מגיעה בצורה של חינוך האדם, הטיפול, או טיפול או טיפול קבוצתי אישיות פרטי, ספרי עזרה עצמית וקלטות אודיו. יש אפילו הפעלות מציאות מדומה שניתן לנקוט כדי לסייע להתגבר פוביה זו, כמו גם קורס מקוון חינם. התרופה עשויה גם להיות מנוצל לבד או בשילוב עם ההמלצות שהובאו לעיל. עדיף כי אם האדם לא להסתמך על תרופות, אבל טיפול לבד. עם זאת, אנשים מסוימים אינם מסוגלים להתגבר על החרדה שלהם בלי צורה נוספת זו של טיפול.

עבור אלה אשר סובלים פחד טיסה, לבקש עזרה בהקדם האפשרי. אין שום סיבה להגביל את עצמך בחיים להחמיץ כמה חוויות מאוד מהנות. זכור, אם אתה חייב לנסוע מרחקים ארוכים טסו במטוס היא הדרך המהירה והנוחה ביותר לנסוע. מעל 3 מיליון אנשים בוחרים טיסות כל יום כמו מצב התחבורה שלהם וזו דרך בטוחה להגיע לאן שאתם רוצים וצריכים ללכת. אל תתנו חרדה להביא לך למטה תבלבל על חיים. בקשו עזרה היום.

 

כדי לחסוך שעות של מחקר באינטרנט מתסכל, הרשה לי להפנות אותך בכיוון של משהו סייע למאה אנשים לרפא הפוביה המעופפת שלהם קטנים כמו 18 דקות! – עזיבת http://www.flyingphobia.biz חברה

!
מצאו מאמרי פוביות נוספים