דרכים לטיפול בחרדה בשל הפרדה בין כלבים

מומחים אחדים העלו הפרדת כלבים רבות אסטרטגיות ריפוי. עם זאת, כל הטריקים האלה לא יכולים בהכרח לספק את תוצאות דומות בכל מיני כלבים. מחקר הולם וראוי על החוויה הקשה חיוני לפני היישום של טכניקות כדי לפתור את הבעיה. זה בעצם כרוך מחקר מפורט על המאפיינים של הכלב שלך. חלק מבעלי יכול להיות טבעי הרסני או לנבוח ללא הרף. תסמינים אלה גם הם נפוצים בשביל הכלבים האלה טרף בעיה כזו, אבל לא יכול להיות בהכרח חרדה בשל הפרדה. לפיכך, חשוב להבין את הסיבה האמיתית לפני שתחליט על אסטרטגיה כדי לרפא את הדיכאון.

אשפרה החרדה יכולה להתבצע ביעילות בשתי דרכים. האחת היא לרפא רפואית והשני הוא ליישם אימון התנהגותי. בעיות של דיכאון יכולות להיות שונות לכלבים מגוונים שונה. האסטרטגיות הנפוצות ביותר לטיפול בדיכאון מכלב הפרדת גייס להלן:

להפוך את הכלב שלך רגיל להיות לבד בבית. נסה להעמיד פנים כאילו אתה עומד לעזוב. תנעל את הנעליים ולתפוס את מפתחות רכב, כאילו היית לצאת. חזור אחורה אחרי כמה דקות. זה יכול להיות חוזר ונשנה במשך מספר פעמים. כל הזמן להגדיל את משך השהות מחוץ לבית.הימנע הכלב שלך עבור כ 10-15 דקות לפני שעזב את הבית. זו מחילה את אותו הדבר כאשר אתה חוזר בחזרה. ודא כי הכלב שלך להוציא לטיולים באופן קבוע. להכשיר אותו לממש. דיכאון יכול גם לנבוע פחות פעילות חברתית או פעילות גופנית. אז לוודא כי הגור מקבל מזה די והותר.לבלות קצת זמן של היום בהפעילו והליכה יכול להפוך את הכלב שלך עייף והוא רוצה לקחת קצת מנוחה. ניתן לעשות זאת לפני שעזב את הבית. לפיכך, חיית המחמד שלך יהיה פחות פעיל להתעסק עם דברים בבית שלך. הוא מעדיף לישון ולהירגע במקום מהרהר בהיעדרך. עם זאת, יש לזכור כי הגור לא ניתן להשאיר שינה במשך היום כולו.אימון ארגז הוא שיטה אחרת מועילה שתשאיר את הכלב הכבוש. מקום קצת מזון וצעצועים לו לשחק. תן לו צעצוע או משהו חדש ללעוס אם הוא נשאר רגוע במהלך שהותכם בחוץ.

הפרדה היא בעיה נפוצה לב אצל כלבים. הם בדרך כלל חוששים להפסד הקרב של אדונם. כלבלב הסובלים חרדת נטישה כלב האם זאת שריטה ולנסות לצאת את הדלת כדי להתאחד עם הבעלים שלו. הבעיה לא יכולה להתרחש בפתאומיות ולכן דורשת קצת זמן עד שזה נפתר.

 

ריאן קרטר יש עניין רב חיות מחמד. הוא מיומן במערכת יחסי מחמד ויש לו מומחיות לאילוף כלבים. קבל יותר תובנה ומידע על כלב חרדת נטישה התסמינים ולרפא לספק חיית המחמד שלך אורח חיים מאושרים.

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top