דרכים להגדיר הפרעות אכילה

ישנן דרכים רבות להגדיר הפרעת אכילה. הטווח חותרת להגיע לשני הספקטרום של שיטות תזונה לא בריאה ובחירות. אנשים שיש להם הפרעות אכילה הם בדרך כלל יותר מסווגים כבעל הפרעה נפשית שבו עצמי הוא להיות מותנית להגיב לאירועים משמעותיים מסוימים מאשר רק להיות מסוגל פיזי לבלוע מזון.

זה מתחיל עם שובע

כל אדם שהופך רעב מרגיש אי נוחות ואי-נוחות, ואחת הצורות מספקות ביותר של נוחות ניתן לייחס לשובע הביא על ידי בטן מלאה. עם זאת, כמה אנשים שהיו להם חוויות שונות לפנות לבקשת נוחות באמצעות אותה השיטה גם כאשר התגובה הנדרשת לגירויים כגון ניתן לטפל על ידי מנגנוני התמודדות אחרים.

הפרעות אכילה בהקשר זה הופכת את מנגנון התמודדות היחיד עבור אנשים אלה שיש להם קבועים מחשבותיהם על הרעיון שעל ידי אכילה, או לא על ידי אכילה היו הם מוצאים את שלוות נפש והצדקה למעשיהם.

סיבות שונות, אפשרויות שונות

יש הפרעות אכילה שהם הביאו על ידי מומים פיזיים שבו הספיגה של חומרים מזינים אינה מספיקה, וכי תוצאות לתזונה לקויה. עם זאת, בהקשר בהקשר זה היה לתאר את המאפיינים הפסיכולוגיים.

דילמה פסיכולוגית

זה ניתן לראות כמחלה השפיעה פסיכולוגי שבו האדם יש גם רתיעה או זיקה למזון קיצונית, ולכן לייצר תוצאות לא בריאים. פסיכיאטרים ופסיכולוגים קשרו את המופע של הפרעות אכילה לבהתאמה העבר של אנשים, או תגובה מיידית לאירוע גדול של שבפועל עלול להתפתח לביטוי לטווח ארוך.

השפעת העבר על הווה העיסוק

זה בדרך כלל אומר שאנשים שהיו להם ניסיון רע בעבר, באופן יותר ספציפיים שנשללו תשומת לב ואהבה לנופש מורכב אכילת יתר. זה עשוי להיות מיוחס למבט הפסיכולוגי שאכילה בשפע נותן נוחות עצמית כוזבת של בטיפול. אכילת יתר זו עשויה להיחשב כנסיגה מהחוויה לא נעימה כפרט יוצר מצב שונה של נוחות עצמית ודאגה.

מצד השני, יש מקרים שבי יותר מדי רגעים לא נעימות, הפכו את האדם למצב של חוסר אונים, ודלדול של הערכה העצמית של אדם. מכאן, האדם יכול לפנות לתגובה פעיל יתר על המידה לאכילה לרצות עצמי דרך אישורו של השני. אנשים שלכודים במצב זה בדרך כלל לפתח סלידה לאכול כדי להיות מסוגל לשמור על דמות גוף מקובלת מבחינה חברתית.

ההשפעה של התקשורת ועמיתים גם מאוד לתרום להשקפתו של אדם על אכילה. אדם יחסית שומן צחק כל הזמן ובלעג עשוי גם לפתח תגובה פסיבית, נסיגה ולהגדיל את האכילה כדי לפצות הדיכאון הביא על ידי אחרים או עמדה פרואקטיבית בי תגובה על של בליעת מזון לא בכוונה הוא התאמנה כדי להשיג דמות רצויה נוסף .

אנורקסיה נרבוזה

אנשים שיש להם הפרעות אכילה אלה הן בדרך כלל מסווגים לשלוש קטגוריות עיקריות. יש מי שאובחן עם אנורקסיה נרבוזה, שמאפייניו העיקריים כרוכים בכוונה רעב העצמי של אחד רק כדי למנוע צורך השקפה מעוותת של דימוי גוף. זה המונח הפסיכולוגי המשמש לאנורקסיה, רק מצב פיזי להיות האחרון. אנשים הסובלים מהפרעה נפשית זו ניתן לראות כיחידים מדי דקים וסובלים מתת תזונה הנמצאים בסיכון של מוות ברעב.

אנשים שיש להם מחלה זו מעדיפה לא לאכול בכלל ותמיד מוצאים סיפוק שהרעב שלהם ודקים מאוד גופים להצדיק את חששותיהם של לא להיות ללעג על ידי חברה.

בולימיה נרבוזה

מאפיין זה מאובחן לאנשים שאוכלים הרבה בארוחה אחת ועובר תחושת אשמה על שבלע יותר מדי, ומאוחר יותר בגורם הקאות רק כדי לגרש את האוכל שכבר התחיל להתעכל כבר. האירוע מצליח של הקאות יצדיק ולתת תחושה של שביעות רצון שהם לא צריכים להשמין.

סוג זה של אנשים יכול גם לפתח גישה סוטה כפי שהם עלולים לפנות לכוח רצון הנמוך של כניעה לפיתוי, ומאוחר יותר בביצוע מעשה של רצון טוב, רק כדי להצדיק השגוי הקודם שלהם עושה.

זלילה

זה הוא תכונה הנפוצה ביותר באנשים שחיו בעבר נשלל. במצב זה, כל חוסר הסתפקות עצמית וחוסר ביטחון אחר מופנה כלפי אכילה, עם רעיון שבאמצעות בליעת יתר של מזון האם תהיה הסתפקות עצמית. הזרימה ההגיונית של חשיבה לאנשים במצב זה מסתיימת במחשבה שיש ארוחה מוגזמת מפצה על ההיבטים האחרים החסרים בחייהם.

 

קבל מידע נוסף על זה על הפרעות אכילת בלוג

קשור Eating מאמרים הפרעות

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top