דרך שימו לב טיפול במרפאות עם הפרעות אכילה

אנשים אחדים עם הפרעות אכילה ניתן לטפל ביעילות בטיפול אשפוז. עם זאת לדעת איך לגשת טיפול באשפוז יהיה אתגר גדול עבור יחידים ומשפחות, בזמן הזהה מנסה להתמודד עם לחצים פיסיים ונפשיים של סוג זה של מצב.
רוב רגיל, GP הוא המקצועי הראשון שרואים אם מחפשים טיפול הפרעת אכילה. ישנם 1.6 מיליון אנשים בתוך בריטניה שיש להם כרגע הפרעה מחוברת אכילה, המרמז כי GP ממוצע יהיה לפחות שתיים או 3 חולי מחוסר הטיפול.
GP שלך יעלה לך על הרגשות שלך כלפי אוכל, אם אתה מרגיש מזון שולט בחיים שלך, על ירידה במשקל האחרונה והאם אתה מרגיש שאתה שומן בעוד שאחרים להניח שאתה רזה. תפקידו של GP אינו לאבחן הפרעת אכילה, אלא להגיע להחלטה אם אתם נמצאים בסיכון של מקבל אחד בכל צורה שהיא. אם אתם רואים אותו בסיכון, עליך להפנות למומחה במהלך בתחום הספציפי הזה לבצע הערכה מלאה.
מומחה הפרעות אכילה זה יכול לבצע הרבה הרבה הערכה יסודית של הצרכים הרפואיים, הפסיכולוגיים והחברתיים שלך, כולל כל הסיכונים שאתה בפנים.
אם זה להישפט להיות בטוח ומתאים, יוצע לך טיפול במרפאות חוץ. היתרון העיקרי של טיפול אשפוז זה מאפשר לך להישאר בבית, לשמור על קשרים עם הסגל, בבית הספר או בעבודה והוא כמות קטנה יותר הרסנית למערכות יחסים עם חברים ובני משפחה. אבל, יכול פסיכיאטר לשפוט שהרבה טיפול אינטנסיבי, אשפוז היא האפשרות הפשוטה ביותר והבטוחה ביותר עבורך.
לפני שאתם יוצאים טיפול, נייס (המכון הלאומי לבריאות ומצוינות קלינית) קובע, כי אתה צריך לתת פרטים לגבי הפרעת האכילה שלך מיני טיפול.
טיפול אשפוז לוקח מינימום של שישה חודשים וצריך להיות מועבר על ידי שירות המתמחה בהפרעות אכילה. השירות יכול להיות חלק מבית חולים גדול, או יחידה עצמאית, אבל זה נורא חשוב כי הטיפול מסופק על ידי מומחים. הטיפול שלך מבוסס על שותפות בינך, היועץ שלך ומטפל שעובדים איתך.
יש מבחר של גישות טיפוליות כי הם יעילים בטיפול לקחת חוץ של הפרעות אכילה. סוג של תרפיה התנהגותית קוגניטיבית מחוייט עבור הפרעות אכילה, המכונה CBT-E מזוהה להיות יעיל במיוחד עבור אנשים עם בולימיה. טיפול משפחתי הוא מוכר על ידי נייס עבור תפקידה בתוך הטיפול של אנשים צעירים עם כל התנאים הקשורים אלה; להביא את המשאבים המשותפים של אנשים, אחים ואנשים חיוניים שונים כדי לסייע לאדם הצעיר עם ההפרעה. הפעלות פסיכותרפיה פרט משמשות באנורקסיה, הם לכאורה לדרוש באופן משמעותי יותר מאשר שישה חודשים.
אתה גם תקבל תמיכת דיאטנית המתמחה בהפרעות אכילה, כדי לעזור לך לשנות את מה שאתם אוכלים יותר ויותר להבין התזונתיים שלך רוצה כדי להיות בריאים. דיאטנים מומחים לספק תמיכה יקרה מאוד, אולם טיפול צריך להתבסס בעיקר על משפיעי שינוי פסיכולוגי, במקום צריכת מזון לבד.
בדרך כלל, הרופא שלך יהיה לתאם טיפול ולשמור אחריות כוללת. אם אחריות זו מועברת פסיכיאטרית, זה יכול להיות מסר ברור בכתב.
לסיכום, אם אתם מחפשים טיפול במרפאות עם הפרעות אכילה, לראות GP שלך מלכתחילה. זה יכול להיות קשה – ייתכן שלא דנו בנושא משלך להרגיש שלא בנוח לדבר על אודותיו. GP שלך יכול להעריך אם אתה בסכנה של הפרעת אכילה להפנות אותך להערכה מומחית אם אתה נשפט להיות בסיכון. זה נורא הכרחי כי ההערכה המלאה נעשית על ידי מומחה בתחום זה, טיפול הוא בר השגה ביחידה ביותר המחויבת לספק את הרמות הפשוטות של בריאות מרוכזת.
זה בצמדים מאוד חשוב כי אתה פשוט לבקש טיפול מוקדם ככל האפשר. הוכחה מראה כי טיפול הוא נוסף יעיל אם הוא מתחיל בשלב מוקדם, ולא במאוחר כאשר הפרעת האכילה הפכה נוסף מבוצר חיסוני להשתנות.

ג'ף פטרסון כבר כתיבת מאמרים באינטרנט במשך כמעט 2 שנים. לא רק יוצרים זה מתמחה אוזני שמיעה, אתה יכול גם לבדוק את אתר האינטרנט החדש שלו על

Delonghi מחמם למכירה סוקרת וכן מובא פירוט של
הטוב ביותרמחממי DELONGHI שמן מלא

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top