דיכאון לאחר לידה בפירוט

הודעה לידתי דיכאון הוא קומפלקס של תגובות רגשיות שונות המתרחשות כמה ימים לאחר הלידה. זה יכול להמשיך במשך ימים עד שבועות וחודשים, אם האישה אינה משנה חוויותיה בימים הראשונים אחרי שהיא שמה לב שמשהו לא בסדר. מצב זה אינו נגרם ישירות על ידי לידה, אך נובע ביולוגית, משפחה וגורם אישיים.

הריון, לידה והתאוששות אינם מחלה אלא מצב פיזיולוגי שבו הגוף של האישה יכול להתמודד. תשושים מהאירועים בבית היולדות המודאגים בגלל הכאב, המודאגים של מספר השאלות כמו "איך להניק?", האם הצעירה יכול לפחד מכל דבר אחר. החל סוגיות -. אם היא תטפל הכל, שהיא תמציא את הדברים מושלמים באותו אופן כמו קודם

בשלב זה, האישה מתחילה להרגיש חסר אונים, מופיע להינחם בוכה, נדודי שינה, עייפות, תשישות. נשים אשר אינן מצליחות לענות על שאלות אלו לבד להתמודד מהר יותר עם המצב. במקום לשקוע הסברים חרטות, הם במהירות להרגיש טוב יותר, להעריך את היכולות שלהם באופן מציאותי לארגן את הזמן שלהם, הם רוצים סיוע ספציפי מקרובים ללא חשדנות. מאוד שימושי יכול להיות קורסים לנשים בהריון או ספרות משנית על תקופה זו, אשר יכולה לספק ייעוץ מעשי רב ערך עבורו אדם לא יכול להתממש לבד, למרות שזה נראה פשוט.

נשים רבות לשכוח שאם הילד חייב לדאוג לעצמם. זה לא קל כדי להתאים את הקצב של הילד שינה לערות. האם נראה שיש כל הזמן במשמרת ולא יכולים להירגע הזמן הקצר שנותר ללא כל דחיפות. אנשים רבים פשוט לא יכולים להירגע במשך זמן קצר, אבל אתה רק צריך להתרגל לעשות את זה.

הדרה חברתית, הסירוב להנחת דעתו של אינטרסים אישיים, חוסר זמן פנוי לעצמם להגביר דיכאון רגשי. וכך, אחת מהקרנות הראשונות למניעת התנאים אלה הוא מחוץ לבית, אפילו לזמן קצר, עם או בלי התינוק, על פי שם הוא העוזר עדין אל האמא. התחושה הראשונה משופרת במהלך לאחר לידה הדיכאון היא הפעילות הגופנית. לכן, טיול בפארק הסמוך יכול להרגיש כמו חסד נשימה, ללא טרדות ודאגות.

אל תחכו האיש להציע את עצמו לעשות כל עבודות הבית. אתה צריך לשאול אותו בביטחון לסיוע ספציפי. אז אתה תהיה מופתע הרצון של אבא כדי לעזור. אל תעבירו ביקורת אותו אם משהו לא נעשה בדיוק כפי שאתה עושה, אבל לחכות כדי ללמוד.

אל לנקוט תרופות מיותרות, אלא אם כן הם שנקבעו במפורש על-ידי רופא, משום שרבים מהם לעבור לתוך חלב אם . אל תמהרו להחליט שיש לך דיכאון לאחר לידה, כי קונספט קלאסי זה אינו משקף את המציאות באופן מדויק. לדעתי, מן הראוי לחשוב כי דיכאון לאחר לידה היא בעיה לכל המשפחה, לא רק בשביל אמא. לאחר לידה דיכאון יכול לפתח לאף אחד כולל אבא. לכן, לנסות לפתור את הבעיות ביחד.

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top