דיכאון וסוכרת

אנשים רבים שאובחנו עם סוכרת מוצפי התנפלות של מידע חדש, תרופות, ביקורים אצל רופא ותחושה של חוסר אונים. סוכרת יכולה להיות מפחידה, במיוחד עבור מי שאינו מכיר את המחלה. קראנו על סיבוכים ואינסולין ותרופות ולהרגיש חסר תקווה.

חולי סוכרת רבה חווה תקופה של הכחשה כאשר אובחן לראשונה עם סוכרת. הם מסרבים להאמין שיש משהו לא בסדר איתם. בעוד הם נשארים בהכחשה, מצבו מחמיר. זה בדרך כלל יכול לגרום לדיכאון. טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר וסוכרת לעיתים קרובות הולכים יד ביד. על פי איגוד הסוכרת האמריקאי, אנשים עם סוכרת נמצאים בסיכון גבוה יותר לפתח טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר מאשר אנשים אחרים.

הלחץ של ניהול הסוכרת יכול לגבות מחיר על יחיד. ישנן תרופות חדשות לקחת, סוכר בדם חייב להיות במעקב תדיר שיא כל זמן עבור הרופא. ישנם ביקורי רופא תכופים וייתכנו כמה שילובי תרופות שונים הדרושים לפני סוכר בדם נשמר תחת שליטה.

בנוסף לכך, אנשים שיש להם סוכרת מתמודדים לעתים קרובות עם שינויים באורח חיים פתאומיים. מזונות שהם נהנו פעם הם עכשיו טאבו. משטר התעמלות לעתים קרובות מומלץ, מה שיכול להיות טוב עבור טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר, אבל אנשים עם טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר לעתים קרובות יש מעט כוח להתחיל משטר התעמלות. ככל שהמשבר יימשך, אנשים לעיתים קרובות מאבדים עניין ניטור רמות הסוכר בדם שלהם ואף עלול לדלג התרופות שלהם.

תסמינים של טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר כוללים אובדן הנאה בכל פעילויות היום השתמשת כדי ליהנות כמו גם שינוי בתיאבון. ייתכן שיהיה קושי להתרכז ויש בעיות שינה. או שאתה יכול אפילו לישון יותר מדי. אנשים רבים סובלים מדיכאון, אך עבור חולת סוכרת, זה יכול להיות סכנת חיים. טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר וסוכרת הוא שילוב מסוכן.

אנשים שאובחנו עם סוכרת יכול להעצים את עצמם על ידי לימוד כל כך הרבה על המחלה ככל האפשר מההתחלה. זה יכול להקל על תחושת חוסר האונים, כי לעתים קרובות מלווה את האבחנות. שאל שאלות לרופא. לעשות מחקר. גלה כיצד אתה יכול לסייע בניהול המחלה לך.

אם אתה מרגיש שאתה סובל כמה מסימני הדיכאון, לשאול את רופא להמליץ ​​על מטפל שמכיר בהתמודדות עם אנשים עם מחלה כרונית. טיפול יכול להיות מכריע עבור חולת סוכרת שמרגישה מבודדת בגלל כל העבודה הנוספת המעורבים בטיפול במחלתם. אל תפחד לדון מחלתך עם בני משפחה וחברים. סוכרת היא דבר שצריך להתבייש בו, היא מחלה המשפיעה על מיליוני אנשים.

אם זה בכלל אפשרי, להצטרף לקבוצת תמיכה עבור אחרים שגם להם יש סוכרת. כאן אתה לא יכול רק למצוא נשמות תאומות אשר חווים חלק מאותם פחדים כמוך, אבל אתה גם יכול ללמוד מידע חדש.

בכל פעם שמישהו מאובחן עם מחלה מעמידה אותם בסיכון לדיכאון. עולמם השתנה כבר לא מרגיש בטוח. והגרוע מכל, הם מרגישים שאתם מאבדים שליטה. אם אובחנתם כסובלים מסוכרת, לקחת חזרה את השליטה וללמוד כיצד לנהל את המחלה שלך. על ידי העצים את עצמך, אתה לא רק להיות מסוגל לנהל את הסוכרת שלך בצורה יעילה, תוכל לחסל את הדיכאון.

לקבלת מידע נוסף על סוכרת אנא בקרו באתר האינטרנט שלנו. המבקרים 1000 הראשונים לקבל 20 ספרים אלקטרונים בחינם על מגוון של נושאים. אנחנו גם מציעים בגידת זיכוי בחינם של 100 ספרים אלקטרוניים נוספים בפייסבוק. עצור על ידי אתר האינטרנט שלנו לקבלת פרטים מלאים.

 

עוד Treating טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר מאמרים

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top