דיכאון וממתקים

האם היית מרגיש מדוכא בזמן האחרון? אולי אתם תוהים מה גורם תחושות אלה בך, במיוחד אם אין לך שום סיבה להיות בדיכאון מלכתחילה. משהו שאתה צריך להבין הוא כי לא כל הדיכאון מגיע מאירועים עצובים המתרחשים בחיינו. כעניין של עובדה, טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר קליני הוא באמת קשה לאבחן, במיוחד בגלל מדע הרפואה אינו מסוגל לומר מה גורם לו מלכתחילה. התחושות שאתה מרגיש, עם זאת, הם אמיתיים על מנת שתוכל להתגבר עליהם אתה צריך לברר מה הוא השורש של הבעיה. הנה אפשרות אחת.

על פי רוב האנשים שעוקבים אחר נוף רפואה טבעי, טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר הוא באמת חוסר איזון בגוף כלשהו או אחר. זה יכול להיות חוסר ויטמינים או מינרלים, חוסר איזון כימי במוח או אולי אפילו התייבשות כי היא זו שגורמת לבעיה. אחד האשמים, עם זאת, כי גורם לדיכאון לבוא אצל אנשים רבים הוא הסוכר שיש להם בתזונה שלהם. אני לא מדבר על סוכרים טבעיים, כמו אלה המצויים בפירות וירקות אבל אני מדבר על סוכר מעובד שרובנו לבלוע את המזונות שאנו אוכלים. זה יכול לגרום הרבה בעיות, כולל כעס ודיכאון לא מבוקר.

למרבה המזל, זה אחד הדברים הקלים יותר לתקן אם אתה נתקלת בבעיה עם טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר כתוצאת סוכר. הדבר שאתה באמת צריך לעשות הוא לחתוך את הסוכר מהתזונה. למרבה הצער, זה הולך לקחת קצת מאמץ מצידך ורבים מאיתנו יש כזה התמכרות הסוכר שאנחנו אוכלים כי אנחנו באמת חווים נסיגה אשר נותנת לנו כאב פיזי. זה עשוי להיות נחוץ כדי שתוכל להשלים עם הכאב הזה במשך כמה ימים (אשר בדרך כלל מגיעה בצורה של כאבי ראש), או להסיר את הסוכר לאט מהתזונה.

כמובן, כפי שאתה להסיר את הסוכר מהתזונה שאתה הולך צריך להחליף אותו במשהו אחר. ודא כי אתה מתקין אותו עם משהו בריא ולא עם תחליפי סוכר המכילים כימיקלים מזיקים כי עלול לבצע הדיכאון שלך גרוע. אם אתה משתוקק למשהו מתוק, נסו לאכול כמה אננס או פירות מתוקים טבעיים אחרים. להיות עקביים במאמציכם ואתה צריך להבחין בהבדל האופן שבו אתה מרגיש די מהר.

 

למד מה פסיכותרפיה לא ללמד אותך ואת מה התרופה יכולה לא כדאי לתת לך – & gt; לחץ כאן

מצא עוד Treating טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר מאמרים

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top