דיכאון וזיכרון

הנושא של דיכאון וזיכרון הוא מעניין כיסיו מגוון רחב של מידע. במאמר מידע זה תחת הכותרת "דיכאון וזיכרון" יהיה לנו לחקור את ההגדרה הבסיסית של זיכרון בקצרה בחינת דיכאון אפקטים יכול להיות משני זיכרון לטווח קצר וארוך.

על פי איגוד הרפואה האמריקנית "זיכרון הוא התהליך שבו מידע, ידע, אירועי העבר הם התאוששו, לשכפל, או נזכרים". רוב המחקר מצביע על כך הזיכרון שלך מאחסן מידע באמצעות מנגנונים אסוציאטיביים. השערה אחת מקדמת את הרעיון כי זכרונות נשמרים בידי שינויים שנעשו ברקמת עצב במוח, שם הם יוצרים עקבות זיכרון עם זכרונות להיות מחולקות לטווח ארוך וקצר.

עכשיו בואו לעבור כיצד דיכאון יכול להיות הרסני להשפיע על יכולתו של אחד זוכרת ביעילות.

כאשר אתה מדוכדך הוא הופך להיות קשה יותר ויותר לחשוב בבהירות. ייתכן שאתה אוכף עם הערכה עצמית נמוכה, חוסר תקווה, חוסר אונים, או אשמה. לבד מזה שהם חשים פחות הכי הטוב שלך מצבו הבסיס הביולוגי של דיכאון יכול להמיט הרס משני זיכרון לטווח הארוך וקצר.

בואו לחקור ארבעה מרכיבים של זיכרון בקצרה לבחון כיצד דיכאון וזיכרון מקושרים:

* זיכרון מיידי: אתה מרגיש מדוכא תוך כדי צפייה בטלוויזיה וכי infomercial נדלקת בשביל זה המנגנון גנדרן שימושי. אתה בטירוף לחייג את המספר והחמיץ את העובדה שאתה צריך 15 תשלומים של רק 19.99 $ במקום אחד.

זהו סימפטום של דיכאון וזיכרון ככל דיכאון מפחית את היכולת שלך לשים לב למידע חשוב. דברים שאתה עושה בדרך כלל לא לפספס תלוש תקין מהר מכפי אוהד מכונית מרוץ רץ אל דוכן נקניקיות לאחר מספר 24 שחוצה את קו הסיום.

* זיכרון עבודה: רגע לפני שעזב את הבית ארגנת מספר משימות עבודה להשיג פעם להגיע למשרד. לאחר מקבל למשרד אתה לא זכרת אף לא אחת מהן.

דיכאון מפריע של היכולת שלך להתרכז ולהיאחז מידע ובכך להקטין את התפוקה באופן אקספוננציאלי.

* זיכרון לטווח ארוך: שרה היא סטודנט מוכשר שמעולם נאבק עם ציונים עד החבר לטווח הארוך שלה גארי זרק אותה בשביל החברה הכי הטובה שלה. עכשיו הציונים שלה צנחו.

דיכאון הופך את לימוד חומר חדש הרבה יותר. כזה משימות שיגרתיות כמו לומדים סופיים יכול להיות מאוד מאתגר מידע זה היה אמור להיות פה בקריאה אחת עכשיו לקחת שלוש.

* יחזור: בוב לב שהוא זקוק לכמה דברים מהמכולת. הוא חשב שזה יהיה פשוט יותר להרים אלה 3 פריטים בדרך הביתה. אחרי העבודה הוא עצר ליד חנות הסופר האהובה עליו רק כדי לקבל קריסת זיכרון כלל, שם הוא לא הצליח להיזכר פריט אחד קטן שלוש לבד.

דיכאון גורם לזכור רשימת קניות נפשית ותאריכים מאוד קשה. זה הופך שמות שנלמדו קודם, פרצופים, ועובדות נגישות. מחשבות שליליות דיכאון עלולות להשתלט על המוח ובכך פעמים מאושרות בחייך הקשים לזכור.

לסיכום, דיכאון וזיכרון יכולים להיות השפעה הרסנית הוא מאדם ופרספקטיבה מקצועית. מסיבה זו אנשים רבים שוקלים תוספי מזון טבעיים נגד דיכאון כמו דרך משתלמת כדי להפחית את הסימפטומים ותמיכה היא בריאות רגשית ומנטלית.

 

R.D. הוקינס הוא חסיד נלהב של מוצרי בריאות טבעיים אלטרנטיביים ותוספי עם מעל 10 שנות ניסיון. כדי ללמוד עוד על רכישת ביקור הומיאופתיות בריאות טבעית Remedies.com

עוד Treating דיכאון מאמרים

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top