דיכאון אצל ילדים

זה עובדה שאין עליה עוררין כי הדיכאון פוגע במיליוני אנשים מדי יום ביומו וזה כולל בני נוער. יכול להיות שכמה אנשים לא מכירים את העובדה הזו בהתחשב בעובדה צעירה בדרך כלל נתפס תוך ניהול אורח חיים ללא מתח מאז כל מה שהם צריכים לעשות הוא לימוד, לאכול, כמו גם משחק. זהו הרעיון הלא נכון מאז בחייו של ילד יכול להיות גם מאוד מלחיץ אשר יכול להביא לדיכאון הרבה ילדים ברחבי העולם. באופן כללי, מבוגרים מאמינים כי "התקפי זעם" הם רגילים לצעירים במיוחד כאשר הם לא מקבלים את מה שהם רוצים.

ילדים שונים כמו כן בוכים הרבה במיוחד כאשר אלה שיש להם אישיות רגישה. ישנם ילדים בעלי התנהגות מפריעה כתוצאה המשחקיות והסקרנות שלהם. אלה הם די התנהגות טיפוסית קורה לצעירים מכל גזע, קטגוריה מינית, או אמונה. ההבדל טמון כאשר התנהגויות מסוימות כמו עצב מתמשך או התרחשות חוזרת של התנהגות מפריעה מתבטאת לעתים קרובות יותר מאשר לא. התוצאה לעבודת ספר במחלוקת וסוציאליזציה עם buddys. ילדים אשר פגעו זמן למשחק ללא סיבה חשודים שיש טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר. יש גם סביר כי התנהגות כזו יכולה להיות סימפטום בסיסי של ADHD.

צעירים להתנהג באופן שונה מבוגרים כי אין להם מנגנוני הגנה מפותחים עדיין. הם מדגימים התנהגות כפי שהוא, לבכות כאשר אומלל או לצעוק כשהוא כועס כפי שניתן לראות על ידי מורים. חשוב אז שהורים נותנים תשומת לב להתנהגות מסוג זה כדי לקבוע אם הילד הוא כבר בדיכאון. ילדים כמה הם קול על הרגשות שלהם במיוחד אלה פחדו לשאול שאלות מן המבוגרים. ילדים מסוימים נכנס לדיכאון בכל פעם אדם אהוב מת כמו סבא.

ילדים הם גם נגועים שינויים מיידיים כמו הסטה לבית ספר או העיר חדש. הורים חייבים לתמוך ילדיהם הקטנים בהסתגלות לשינויים של החיים. גירושין של אמא ואבא הוא בדרך כלל מצב מלחיץ בחייו של ילד שיכול לגרום לדיכאון. מצד השני, ילדים מסוימים להסתיר את רגשותיהם ולהראות התנהגות כועסת רציונלים. הורים חייבים לראות במהירות שינויים בהתנהגות של הילד שלהם כי ילדים בדרך כלל יש משטר.

דיכאון אצל ילדים צעירים יכול להיות מוכר על ידי מהתופעות הבאות: הם אוכלים על שינוי זמן מסוים בתיאבון, נסיגת מתקופות משחק, תסכול בלתי מוסבר, שינוי בדפוסי שינה, ריכוז רע, חוסר יכולת לבצע משימות רגילות בדיוק כמו משחקים, שנאה בלתי צפויה תחביבים, תשישות וכן הלאה. תהא הסיבה אשר תהא של טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר, מבוגרים צריכים לחפש טיפול מקצועי, מהיר לצמצם טראומה בילדות.

 

קשור Treating טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר מאמרים

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top