דאגה של היפנוזה מעופפת – על הצד הטוב להיפטר הפוביה שלך

Aerophobia או אחר המכונה דאגת טיסה שתיוחס פוביות שונות ומשונות. רובם נראים בכוחות עצמם. בהתבסס בעיקר על סטטיסטיקה כמעט 30% מהאוכלוסייה מתענים פוביה כזאת. לא משנה אם פחד טיסה שלך השתנה לתוך פוביה, זה בטח יכול להיות השפעה נוראה בחיים שלך.

הסימפטומים של aerophobia הם בעיקר באותו לאל של כל פחדים חלופיים. רשאיים סימפטומים מוכחים נושא עימה רועד, זעה מוגברת, דפיקות נסערות ולב בטן. היית אולי להזדעזע, חסר ידע ולא יכול מניח ישר. אנשים המפחדים מפני עף חש חרדה, רוגז ואפילו לקבל רגזן עם משפחה, חברים, קרובי משפחה או צוות המטוס.

רובם כבר רגילים הולכים לשדה התעופה, אבל הם מתחילים לחוות את ההתקפה ממש לפני שהם עולים על המטוס. אבל כמה מהם לא יכול לסבול אפילו אחרי הם עדיין על האמצעי שלהם לשדה התעופה. חרדה מקדימה, שבה אתה מתחיל להרגיש את הפוביה של עף ממש לפני הטיסה שלך, כבר צפויה

דאגה של טיסה עלולה להרגיז אם כבר יש לך פוביות אחרות. חולים הנמצאים קלסטרופובית בדרך כלל מרגיש דאגה מטיסות כתוצאה המתחם ורוצים במרחב אישי יותר. אנשים עם פוביה חברתית או דאגה של חיידקים בדרך כלל להאריך את הדאגה של טיסה, כתוצאה הם יכולים להתבקש להתרועע זמן רב יותר עם מקבץ של זרים. 'אל תדאגי בכלל גבהים גם תגרום לדאגה של טיסה.

יתר על כן, יש גם הן הפרעות רפואיות שניתן גם מקורן הדאגה של טיסה. המון אנשים חשים כאב או נמנום ואילו הם למעלה בשמיים בגלל סינוס או סתימה באוזן התיכונה. אם אתה זרוע עם מחלות לב וכלי דם או מחלות בריאות שונות שעשויים לעורר סיכון לקרישי דם, הפוביה של טיסה שלך עשויה להיות הגורם לפתח פקקו ורידים עמוקים בזמן שאתה נמצא המטוס. התייעץ עם הרופא שלך לגבי בריאותך לפני הנסיעה לתת תרופות נוספות שלך.

בנימה קלילה יותר, הדאגה של טיסה היא גם פשוטה לרפא אם אתה עושה לא יודע את האספקה ​​של זה. אם אתה לא חווית הפרעות גופניות או נפשיות, אתה אולי תשאף דורש סמינרי אשכול. הם יהיו של מסיבי להקל לך בהקלת החוצה נטל שלך.

דאגה של היפנוזה עפה הוא גם אחד בקרב הטיפולים היעילים ובראשונה עבור aerophobia קל. ישנם כל כך הרבה אנשים נשבעו שזה אכן תרופה טובה. ודאגה של היפנוזה כדי טיסה זה לא כל כך יקר בהשוואה לתרופות שונות.

פוביה זה יכול להיות מאוד עניין נורא מלחיץ בחיים שלך. עם תרופה נכונה, אבל, אתה תלמד לטפל ואפילו לכבוש את הפחד שלך.

 

סופרי חדר כבר כתיבת מאמרים באינטרנט במשך כמעט 2 שנים. לא רק יוצר זה מתמחה פוביות, אתה יכול גם לבדוק את אתר האינטרנט החדש שלו על:

טבעות טופז הלבנה

מאמרי פוביות href="http://www.tnoathanoar.co.il/category/%d7%97%d7%a8%d7%93%d7%94/">

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top