גברים והפרעות אכילה אימון כשיטת טיפול

בתיכון, יש כמה אנשים מכורים לחדר הכושר. 4 שעות ביום בילה מרימי משקולות שריר פגועות, יותר מפעם אחת ביום. בקולג ', באר-ידוע לי רק אכל דיאטת טונה הנאה שייק לשמור על כושר ומרגיש בריא.

ביום 13 במרס 2007, הוושינגטון פוסט פרסם מאמר על גברים והפרעות אכילה. יותר ויותר אנשים מתים מרעב ותת תזונה (אנורקסיה), binging ושלשולים (בולימיה) או אכילה מוגזמת. למעשה, הסיווג של הרגלי האכילה שלהם כהפרעת צעד. בעבר, הפרעות אכילה כבר נתפסו כבעיה לנשים. אבחן את הבעיה בצורה נכונה מצאה את הזכרים כדי להפוך את הטיפול הנכון.

Feel The נכתב במאמר כי גברים ונשים, כי הם מרגישים שהם הגיעו הגוף "המושלם", דוחפים חברות צריכות לסבול. אתה רוצה שישה Pack ABS, פץ ושרירי זרועות חזקות והגדירו andLegs.

נראה שיש סטיגמה בגוף בצורה מושלמת. עבור גברים, מה גבריות, להפוך אותן לאטרקטיביות יותר ובעל ערך. עבור נשים, יופי הוא רזה, אטרקטיבי עבור הערכה כבול. הערכה עצמית של גברים ונשים רבים מוענקת על הבסיס של איך אחרים רואים על מנת להעריך את הגוף.

במיוחד עבור גברים ונשים עם הפרעות אכילה, זה הכל עניין של תפיסה. אף אחד לא מבלה יותר מדי זמן כדי להיות אצל כל עבור כל curvesMuscle. יש לך רעיונות אחרים של בפירוט רב כי הליקויים הנתפסים של הגוף כי גברים ונשים עם הפרעות אכילה לא רוצים לראות אחרים. התפיסה היא יותר בחיים מאשר את האמת.

כמאמן, אני להתמקד ברעיון הבסיסי המזינים את הרגלי האכילה ואל הפרעה אובססיבית כפייתית. מהי הסיבה מדוע גברים ונשים עם הפרעות אכילה יש התנהגות אובססיבית כפייתית? מדוע מחשבות OCD. Passlong זמן לשמוע התמונה, ארגונים, צריכת מזון ורעב או מלאותן הגדרה (אמיתי או מדומה) נאלצים התנהגויות OCD.

מפגש אימון עם לקוחותיי, אנו מסוגלים לזהות את הרעיונות הספציפיים שיובילו לפעולות מסוימות. זהה את דעתו לא קשה. אחרי דקה או שתיים כדי לדבר עם לקוח חדש, אתה יכול לחלוק איתי את אמונותיהם ופחדים על עצמו ועל חייו. התחל עם המחשבות הראשונות unhealthyI החלה לשאול שאלות מזמינות לקוחות כדי לראות בדיוק כיצד החשיבה שלהם היא לא בריאה, כי להשפיע על חייהם.

לדוגמה יהיה: "האם אני נראה טוב, להרגיש טוב." אני אשאל את הלקוח אם החשיבה היא בהחלט נכונה. ואז דיברנו על דברים קונקרטיים עשו יותר להאמין ברעיון הזה. איך זה הוא כאל סיבה לשקול את הרעיון הזה. לרגע שאלתי לדמיין איך החיים היו נראים iflonger האמין חשיבה. איך נראים החיים השונים? מהי מערכת היחסים שלך עם זה יכול להיות שונה? לשקיפות, אני מזמין הלקוח נותן לי שלוש סיבות למה את הרעיון של "האם אני נראה טוב, להרגיש טוב" לא יכול להיות אמיתי. הסיבה שאני שואל כי אני רואה שהחיים שלך להיות שונים אם הוא כבר לא רעיון כל כך חזק כי פעולותיו לקבוע מוסדרות ומובילת הרגלי מסכני חיים.

AsPeople יש את הכוח להאמין כי המחשבות שלנו או לא. כאשר הרעיון הוא כבר לא מטרה, כל צליל, יש לנו את הזכות לדחות או להחליף אותו עם מחשבה כי הוא השראה אמיתית. בדרך זו אנו יכולים להסיר את הבושה ותיעוב עצמי. עזרה לבנות מחשבות בריאות בדיוק איך לעזור להם להתאושש מהפרעת אכילה. זהה באותו אופן שבו אני יודע מהפרעת האכילה שלי במשך שש שנים.

http://www.menshealth.pannipa.com/2010/02/men-and-eating-disorders-coaching-as-a-method-of-treatment/

 

אודות מחבר LG 42ld550