בני נוער והפרעות אכילה

לנוער יש רשימה ארוכה של בעיות מלחץ חברתי למרד. כל הנושאים הללו שהם צריכים להתמודד איתם הם חלק מתהליך ההתבגרות. כשזה הופך לבעיה רצינית הוא כאשר הם אינם מסוגלים לאזן את החיים שלהם והבעיה אחת הופכת את הכל להם. לדוגמא, נערות צעירות רבות היום חושבים שהם שמנים. לראות את כל כוכבי הוליווד בטלוויזיה מחפשת אסופית דקה לא עוזר. אבל ההבדל בין נערה בריאה ולא בריא אחד הוא שבני הנוער הבריאים לא להקיא אחרי שהיא אוכלת נקניקייה, או לא לצרוך שום דבר, אבל מים לישר שלושה ימים. בני הנוער שלוקחים חוסר ביטחון פשוט ולהפוך אותו למחלה הם אלה שזקוקים לעזרה מיידית.

במהלך התהליך הולך וגדל, בני נוער חווים מספר עצום של תהפוכות רגשיות ופיסיות. גופם משתנה כל כך מהר, שאם הם לא מקבלים מספיק תזונה יכולה להיות השלכות חמורות כמו האובדן של מינרלים לייצור עצם, אובדן מסת שריר, ומחזור חודשי לא נורמלי. חוסר התזונה נכונה בזמן הקריטי הזה בפיתוח יכול לעכב את הצמיחה שלהם גורם לדיכוי בגובה שלהם והעיכוב של גיל ההתבגרות.

לא משנה אם העשרה שלך הוא בולימית או אנורקסית, הפרעת אכילה היא מצב מסכן חיים ורציני מאוד. מה שעושה את הפרעה זו מאוד קטלנית הוא שזה לא רק בעיות פיזיות אבל אחד נפשי ורגשי גם כן. יש בני נוער שסובלים ממצב זה אידאלים חזקים על שלמות ומשקל. לא משנה כמה דק או להתאים הם הופכים, הם עדיין רואים את עצמם סובלים מעודף משקל ולא החברים או הוריהם אומרים יהיה לשנות את התצוגה שלהם בעצמם. זו הסיבה שלא רק שיש לך בני הנוער לפנות לעזרה רפואית כדי לתקן את אובדן תזונת הגוף שלהם חווה, אלא גם יש להם לתחת טיפול פסיכיאטרי גם כן.

הורים רבים חשים באובדן כאשר הם צריכים לשלוח את הבן או הבת שלהם משם למתקן שיקומי להפרעת אכילה. מה אתה אומר לשכנים או בני משפחה אחרים על זה? אתה צריך להבין גם אם היא שונה מגמילה מהסמים, אתה עדיין עושה משהו חשוב לחייו של הילד שלך. אתה שומר אותם ולעזור להם לגדול בריא. כמו כן, זה יכול לעזור להם להתגבר על בעיות הקשורות להתמכרות שיכולה להתבטא בשתייה מוגזמת או שימוש בסמים לא חוקיים בעתיד.


למידע נוסף על Alcoholic תכונות אישיות וCelebrity טיפולי גמילה מהסמים.

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top