בני נוער דיכאון

תחושות של עצבות הן די נורמליות אצל מבוגרים והם אפילו יותר נפוצים בקרב גיל ההתבגרות הסוער. עצב הוא לעתים קרובות תוצר הלוואי של הסיבוכים בחיינו. דיכאון הוא השם שאנו נותנים להביע מרגישים מאוד עצובים או עצובים למשך פרק זמן ממושך הוא.

חיים עבור נוער יכולים להיות מסובכים. יש טונות של מצבים, אירועים, הפתעות, ויחסים אשר יכול לגרום העשרה לשקוע בדיכאון לפעמים. קשה להכין את עצמך איך זה מרגיש להיות מדוכא וזה לא משהו שאתה יכול פשוט להימנע לחלוטין או. חלק הדיכאון מתואר דיכאון זמני קל, בדרך כלל כאשר זה נמשך פחות משלושה ימים, ולעתים קרובות הדרך הטובה ביותר להתמודד עם דיכאון זה היא פשוט לתת לזה לקרות ולהעביר.

דבר אחד שבאמת עוזר כאשר אתה מדוכא כמו נער הוא מדבר עם חבר או מישהו שאתה בוטח בו. זה יכול להיות אדם מבוגר בבית הספר, הורה, או מורה. לעיתים קרובות בית הספר שלך תהיה מדריכה מי אתה יכול לדבר ו שתפקידו לעזור לך להרגיש טוב יותר. לעתים קרובות מדברים על הבעיות שלך כמו נער יכול לעזור לגרום להם להיראות קטנים יותר ופחות מרתיע מ כובש את הרגשות שלך.

אחת הדרכים שבהן בני נוער יכולים להתמודד עם הדיכאון שלהם הוא על ידי הבעת זה דרך כעס. דיכאון מתואר לעתים קרובות על ידי פסיכיאטרים ככעס הופנה פנימה על עצמי אלה. סוג זה של דיכאון יכול להתרחש כאשר מצב מורכב גורם לך להרגיש כי אתה מטופל בצורה לא הוגן, וכי אם תסתכל מקרוב, במקום להרגיש מדוכא אתה יכול להרגיש כועס. זה יכול להיות מועיל עבור בני נוער כי כעס יכול להיות הרבה יותר קל מאשר להתמודד עם דיכאון, אם כי אם כעס יוצא משליטה, זה גם יכול להיות בעיה גדולה מאוד עבור בני נוער.

יש הרבה דברים בני נוער יכולים לעשות כדי לנהל את רגשותיהם של דיכאון, לעומת זאת, לפעמים דיכאון כבר קיים זמן רב מדי יש להפעיל עמוק מכדי שנטפל בקלות עם. אם זה המקרה, חשוב לדבר עם ההורים שלך ולקבל עזרה של מטפלת או פסיכולוג.

 

Satyendra הוא סופרים מקצועיים עצמאי כתיבת תוכן לאתר ומאמרים הן עבור חברות במגזר הציבורי והפרטי מקוון באינטרנט.

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top