בית המרקחת קנדה undeerstands דיכאון לאחר הלידה

דיכאון לאחר לידה הוא דיכאון בינוני עד חמור באישה אחרי שהיא הולידה. זה עלול להתרחש זמן קצר לאחר לידה או עד שנה מאוחר יותר. רוב הזמן, זה מתרחש בתוך 4 השבועות הראשונים לאחר לידה.

סימפטומים

רוב הסימפטומים זהים בדיכאון.

בנוסף למצב הרוח דכאוני, ייתכן שיש לי

אתה התופעות הבאות כמעט בכל יום:

תסיסה ואי שקטתיאבון ירדקושי להתרכז או לחשוברגשות של חוסר ערך או אשמהמרגיש משיכה, מבודד מבחינה חברתית, או שאינו קשורחוסר ההנאה ברוב הפעילויות או כלאובדן האנרגיה חווהרגשות שליליים כלפי התינוקמחשבות על מוות או התאבדותבעיות שינהטיפול

הטיפול בדיכאון לאחר לידה לעתים קרובות כולל תרופות, טיפול, או שילוב של שניהם. ישנם מספר סוגים של תרופות נוגדות דיכאון שניתן לתת לאמהות בהנקה, כוללים nortriptyline, פרוקסטין, סרטרלין ו.

אם אתה חושב על הפגיעה בעצמך או התינוק שלך, לקבלת עזרה רפואית מיידית. אם הדיכאון מאובחן, ייתכן שתצטרך להיות במעקב צמוד במשך לפחות 6 חודשים.

סיבות

שינויים במצב רוח צפויים

נשים יש בדרך כלל מצב רוח שינויים במהלך הריון. הם נגרמים על ידי שינויים ברמות הורמונים. שינויים במצב רוח רבים הם נורמלים ואפילו צפויים, מאז שיש תינוק יכול להוביל לכמה שינויים באורח חיים. תמיכה מהמשפחה והחברים שלך יכולה לעזור.

לאחר לידה בלוז

יותר ממחצית נשים יכולה להיות

דיכאון לזמן קצר לאחר הריון. אלה הם תחושות של חרדה, עצבנות, נטייה לבכי, וחוסר מנוחה שנקראות לעתים קרובות "בלוז לאחר הלידה." זה בדרך כלל מתרחש בשבועות הראשונים שלאחר הריון והולך משם בקרוב, ללא הצורך בטיפול.

דיכאון לאחר לידה

דיכאון לאחר לידה הוא מצב חמור יותר שמשפיע על בין 8 – 20% מהנשים לאחר הריון, במיוחד 4 השבועות הראשונים. יש צורך לפנות לטיפול רפואי לטיפול בדיכאון שלאחר לידה.

ייתכן שיש לך סיכוי גבוה יותר של דיכאון לאחר לידה, אם אתה:

הם מתחת לגיל 20כיום רעה באלכוהול, לקחת חומרים בלתי חוקיים, או עשן (אלה הם גם סיכונים בריאותיים רפואי חמורים לתינוק)לא מתכנן הריון או לא רוצה ההריוןהייתה הפרעת מצב רוח או חרדה לפני ההריון, כולל דיכאון עם הריון קודםהיה משהו מלחיץ שקרה לך במהלך ההריון, כולל מחלה, מוות או מחלה של האדם אהוב, לידה קשה או מצב חירום, לידה מוקדמת, או מחלה או הפרעה בתינוקבן משפחה קרוב שיש לו דיכאון או חרדה יש ​​לייש מערכת יחסים גרועות עם בעלה, החבר שלך, או אחרים משמעותי או לא נשואיםיש להם בעיות הכספיות (הכנסה נמוכה, דיור גרוע)יש תמיכה קטנה ממשפחה, חברים, ומשמעותי אחרותניסיון התאבדות בעברועדת בריאות הסמכה האמריקנית טיפוח

הת'ר היא יועץ לhttp://www.canpharm.com

CanPharm מתגאה בידיעה שמעל 250,000 חולים מגיעים אלינו לצרכים שלהם התרופות. יש לנו לקוחות אמון ביכולתנו לספק את שם מותג תרופות באיכות ושירות לקוחות מצטיין.

בקר אותנו בhttp://www.canpharm.com כמו גם http://www.freddruglist.info/

יותר מאמרים פסיכוזה

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top