אכילת טיפול הפרעה – התגברות על הפרעות אכילה

בעוד המונח "הפרעת אכילה" מזכיר אחד שהוא קשה תת משקל, בעצם יש להם הפרעות אלה השפעה על אנשים שהם צורות שונות לחלוטין וגדלים רבים. אנשים שסובלים מהפרעת אכילה יכולים להיות סטריאו-טיפוסי תת-משקל או עודף משקל האדם קשה, אבל יותר נפוץ הם אנשים כל יום שנראים על משקל בריא.
כמה פעמים סוגים שונים של הפרעות אלה ניתן להביא רק על ידי דימוי גוף מעוות שמקבל פוצץ מעבר לכל פרופורציה.
באופן כללי, התמיכה וההבנה שלך הן מספיק כדי לעזור אהבתי אחד עם הפרעת אכילה, אבל אם הם לא פתוחים לשמוע מה יש לך לומר, לא שואף לכפות עליהם להאמין שיש להם בעיה. פשוט להשאיר את עצמך זמין לדבר על זה ברגע שהם מבינים שהם מוכנים. לפעמים, זה את העזרה הטובה ביותר שאתה יכול להציע למישהו. אל תשכחו שברגע שאתה מציע להם מילות של עצה, אתה לא יכול להגיע לכל מקום על ידי אומר להם שהם יקבלו יותר טובים אם הם יכולים פשוט לאכול – או להפסיק לאכול, במקרה של מי שסובל מעודף משקל. זה יכול רק לסגור הרבה דלתות ממה שהוא פותח.
אל תאשים את עצמך למצבו או שלה, לעומת זאת יותר חשוב מכך, בזמן שאתה צריך לא לפחד לדבר השיקולים שלך, לא מרשה לעצמך למקום או אשמה עליהם.
אם להיות תומך לא עובד, ייתכן שתידרש עזרה מיומנת. במקרים קיצוניים, יש דרכים שבי אנשים שסובלים מהפרעות אלה יכולים לקבל הסיוע להם, כמו טיפול בהפרעת אכילה שתוכנן במיוחד עבור החסרון הספציפי שלו או שלה על ידי מטפל המיומן בתחום זה.
יש הפרעות אכילת השפעה על הרבה יותר מאשר פשוט המשקל של פרט, הם משפיעים על הגוף כולו שלהם, בנוסף למוח שלהם. מה שאומר שעוד אחד שאתה אוהב סובל מדימוי גוף מעוות, יותר הנזק הם יכולים לעשות, ופגיעה זו יהיה בלתי הפיך.
רופא יוכל להעריך חסרונו של הפרט ולהתמודד עם כל נושאים שהם יצטרכו, כמו גם להציע מתודולוגיה טובה של טיפול. פסיכותרפיה מומלצת בדרך כלל. זה כרוך גם אשכול או טיפול פרטני שמטרתו לסייע להם להקים את מה שגורם להם הפרעת אכילה במקום הראשון.
כאשר זיהוי גורם היסוד של ההפרעה של מישהו, הפרט אז לימד כיצד לטפל בבעיה בהצלחה. ההתאוששות החלה על ידי עידודם כדי להגביר את ההערכה העצמית שלהם ולהתחיל לבחון דרכים בריאים שכדי להתמודד עם סוגי מתח ואלטרנטיבי של כאב רגשי. מדי פעם, משמש גם טיפול משפחתי.
זה הכרחי מאוד שסוג מסוים של טיפול הוא חיפש בעיות מסוג זה, שכן ההפרעה כבר נשארה לא מאובחנת, מסובך יותר זה יהיה להתגבר עליו – כל פיזי ונפשי.


/>הייז סלסטין כבר כתיבת מאמרים באינטרנט במשך כמעט 2 שנים. לא רק מחבר זה מתמחה בהפרעות האכילה
גם אתה יכול לבדוק על האתר האחרון שלה:
גיליון פסנתר בחינם, ביקורות וmusicWhich מפרט את
הטוב ביותרמוסיקה פסנתר בחינם

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top