דיכאון-טיפול פסיכיאטרי בבית במקום אישפוז

האם ניתן לטפל במסגרת טיפול שאינו בית חולים באותה יעילות כמו בבית חולים?

אנשים רבים פונים אל פסיכיאטר או על פסיכולוג לשם טיפול . יחד עם זאת הטיפול אינו תמיד יעיל, לא תמיד מעוניינים בטיפול במסגרת של אישפוז פסיכיאטרי ומעדיפים מסגרת טיפולית תומכת ומקצועית. מה האפשרויות לכך?

דיכאון הוא הפרעה נפשית שטיפול שכרוכה בטיפול ממוקד של תרופות, טיפול, וייעוץ. גישה אחת היא טיפול מגורים לדיכאון, שבו הסובל הודה למתקן מגורים טיפולי המספק תוכניות טיפוליות הוליסטית. הטיפולים של מגוון דיכאון מהפשוט למורכב, אך המומחים מסכימים כי שילוב של תרופות, טיפול, ותוכניות התנהגותיות כנראה יהיה יעיל יותר ולא יהיה לי השפעות ארוכות טווח. טיפול מגורים חלופי לאישפוז עבור דיכאון עשוי לכלול מגוון של תוכניות פסיכיאטריות והתפתחותיות כלליות, תוכניות לילדים ולבני נוער, תוכניות חיצוניות פסיכיאטריות כלליות, אפילו אשפוז ותוכניות בית באמצע הדרך למגורים.

מה בעניין המסגרות הללו?

טיפול במסגרות תומכות שמרגישות כמו בית ולא בית חוליםהצלחה בטיפול בדיכאון

התוכניות הפסיכיאטריות הכלליות תתמקד יותר בפיתוח הכישורים חברתיים-הרגשיים של המטופל בהתמודדות עם הדיכאון. תוכניות התפתחותיות, לעומת זאת, תהיה כרוכות בשירותים יותר מיוחדים ופרטניים עם יסודות נוירו-קליני כמו QEEG בדיקות (EEG כמותי), בדיקות אודיו-ויזואלי והדרכה,פסיכותרפיה, ריפוי בחברתי או ריפוי בעיסוק, נוירו-פידבקים, ואפילו תוכניות אינטגרציה חושיות.

טיפול מגורים של דיכאון בילדים ידרוש גישה שונה, כי על אף כולל של בדיקות הנ"ל ומשטרי טיפול, תיקח בחשבון את הגיל ומוזרויות מכרז של החולים הצעירים.תוכניות חיצוניות במתקני מגורים להתמקד בפיתוח מיומנויות תהליך קבוצתי ומיומנויות יחסים, חיים ומיומנויות התמודדות, ותיאום הדוק והטיפול הכרוך במשפחתו של החולה.התכנית עלולה להיות כרוכה חולים הולכים לטיולים רגילים מעורבים משפחה או עמיתים בקהילה רחבה יותר כדי להכין אותם לשילוב מחדש סופו של הדבר שלהם לקהילות שלהם, כאשר בסופו נרפאו מהדיכאון.

תוכניות חיצוניות עשויות לכלול גם היבט התפתחות נוירולוגית שלוקח בחשבון שוב בדיקות בעבר הוזכרו EEG וטיפולי נוירופידבק, החושי, דיבור וטיפולים בעיסוק.חולים עם היסטוריה של הפרעות רגשיות והתנהגותיות ודיכאון עמוק משולבים קהילת טיפול מגורים שמבינה התמודדות שלהם ובעיות הנוגעות.המתקן לטיפול במגורים ובכך מספק להגדרת בית שבו מטופלים מוזמנים לחפש באופן טבעי קבלה בתוך הקהילה הסגורה על ידי התמודדות, עיבוד מיומנויות יחסי הקבוצה שלהם, בתפקוד החברתי שלהם, תקשורת, ואת יכולות חיים עצמאיות.

ביתך כמרכז טיפולי נגד דיכאון

ישנם מקרים שבי מקום הטיפול הטוב ביותר עבור יקיריכם הוא הבית שלך. זה הכי נכון במיוחד אם אדם מדוכא הוא ילד או קרוב משפחה ישן (הורה, הורה הורה או דודה) שזקוק לטיפול מיוחד שמרכז לטיפול מחוץ לבית לא יכול להכיל. יש הרבה שינויים שצריכים לעשות עם הבית שלך כגון ביצוע (ו- התאבדות חופשית אזור) זה ללא תאונה. אתה גם צריך לצבוע קירות כדי להפוך אותו תוסס ושטופי השמש מאשר בעבר.

גם אם אתה לוקח הביתה אדם שיקר לך ולבחור לטפל בו או שלה בבית משלך, אתה גם צריך לשלוח אותו לתוכניות חיצוניות של מרכז טיפולי לסוציאליזציה וטיפול קבוצתי. אם אתה מעדיף שיטת טיפול זו, אתה צריך להגיש את עצמך יותר מדי, כמטפל, להדרכות וכנסים של המרכז לטיפול. זה הוא להכשיר אותך איך לטפל ביעילות אדם מדוכא בבית ואנשים המתגוררים עימו.

האם טיפול מגורים לדיכאון נוטה יותר להיות מוצלח?

המפתח לטיפול מוצלח למגורים לדיכאון הוא רב גוניות. להיות חייב יש התמקד, תשומת לב אישית למטופל, רצוי מאותו המין או מגדר תוכניות בודדות, משטר קליני אינטנסיבי של טיפולים פרטניים בתוך קבוצת התמיכה הטבעית של האדם .  גיוון כדי לאפשר להבדלי אישיות בין חולים, צוות רפואי או רפואי מוסמך ומנוסה שלמתקן המגורים טיפול, הכללה של אקדמאים לתכנית, ומקומות או אתרים תורמים לטיפול המגורים של דיכאון.

טיפול מגורים מקצועי לטיפול בדיכאון, במילים אחרות, צריך לכלול, כדי להצליח באמת, תכנית טיפול מותאמת אישית מגובה לחלוטין על ידי הערכה פסיכיאטרית ופסיכולוגית, וכולל פרט ופסיכותרפיה החברתית, ייעוץ הקשורים למשפחה, טיפול סיעודי מלא, תרגיל כושר ומשטר תזונתי, וטיפולים חווייתיים. נלקח באופן הוליסטי, החולה מורשה מעבר הדרגתי מדיכאון אינדיבידואליסטית לביחס מקובל מבחינה חברתית.

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top