איך נשים יכולים לנהל את פוביות שלהם

חלק מהנשים מקבלים כל כך חרדים וחושש שהם לא יודעים מה לעשות. כאשר זה קורה, חשוב לדעת איך להתמודד עם החרדות והלחצים שלך. כתוצאה מכך, הנה רשימה של טכניקות והצעות על מה לעשות בניהול הפחדים שלך, חרדות ולחצים אחרים.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לא לוותר כאשר דברים לא הולכים טוב. זה יכול להיות קשה לי השקפה חיובית כאשר החרדות שלך לקבל את הטוב ביותר שלך. כאשר זה קורה, אתה חייב לשכנע את עצמך שיש תקווה לך. לעולם אל תוותרו בניהול החרדות והפחדים שלך.

למד ככל שתוכל בניהול החרדות והפוביות שלך שלך. יש הרבה ספרים ומידע שיחנך אותך על איך להתמודד עם פחד וחרדה. חינוך הוא הגורם מספר אחת במציאת התשובות בניהול הפחדים שלך.

כאשר המום מדאגה, אדם עלול להיתקל בהרבה מחשבות מפחידות מגיעות בכולם בבת אחת. במקום להתרגז, לזכור שהמחשבות האלה הן מוגזמות ואינן מבוססות על מציאות. מהראיונות שלי עם אנשי מקצוע שונים, למדתי שבדרך כלל זה הוא הפחד שמאחורי המחשבות שמקבלת מאתנו עבדו עד. להתעלם מהפחד שמאחורי המחשבות האלה והדאגה שלך צריכה להקטין.

להיות חכם באיך אתה מתמודד עם הפחדים והחרדות שלך. אל תנסה להתמודד עם הכל בבת אחת. כאשר מול משימה נוכחית או הקרובה שמציפה אותך עם הרבה חרדה, לשבור את המשימה לסדרה של צעדים קטנים יותר. השלמת משימות הקטנות האלה אחד בכל פעם יהפוך את המתח יותר לניהול ומגדיל את סיכויי הצלחה שלך.

להזכיר לעצמך שיש לך דרך אותו לפני. אם הייתם מסוגל לעבור את הרגעים מלחיצים וחרדה שלך לפני, אין שום סיבה למה אתה לא תוכל לעבור אותם שוב. יותר לך להתמודד עם הפחדים שלך ופעמים חרדות טובות יותר אתה הופך בטווח הארוך בניהול הפחדים שלך.

לא להתמקד יותר בעתיד רחוק. זה יכול להיות קשה לא לדאוג מה עלול לקרות בעתיד. העובדה הפשוטה היא שכל שלך מדאיג לא יהיה יעיל בקביעה כי מה יכול או לא יכול לקרות. הדבר הטוב ביותר שאדם יכול לעשות הוא להתמקד בהווה.

זכור יש תקווה בניהול הפחדים והחרדות שלך. כל שהנדרש הוא קצת מאמץ כדי למצוא את התשובות שיעזרו להם.


/>סטן פופוביץ הוא המחבר של "המדריך להדיוט לניהול פחד" ספר לקרוא קל שמציג סקירה של טכניקות שאינן יעילים בניהול פחדים וחרדות מתמשכים. לקבלת מידע נוסף בקרו באתר: http://www.managingfear.com

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top