איך להתמודד עם התקפי חרדה & להיפטר החרדה הכללית שלך

אנשים בכל רחבי מנסים להבין איך להתמודד עם התקפי חרדה ולחסל החרדה שלהם לתמיד. במאמר זה נסביר להסתכל הסובל מהתקפי חרדה, סימפטומים, למה הם קורים וכיצד הם מטופלים. ואנחנו גם נסתכל מרכיב קריטי איך להתמודד עם התקפי חרדה. אם זה הוא התעלם, זה יכול להפוך תרופה מאוד קשה להשיג.

ראשית, כל אחד יכול לקבל התקף חרדה, גבר, אישה, נער או ילד. אבל מחקר חדש מראה כי יותר נשים מגברים סובלים מהתקפי חרדה. אבל, מי שיש לו אחד, זה יכול להיות החוויה המפחידה ביותר של חייהם. הסימפטומים של התקף חרדה כל כך מכריעים, והוא יכול לבוא על כך פתאום, כי סובל נתפס למעלה לגמרי את הרגע. הסימפטומים הם כאלה שהם יכולים באמת מאמינים שהם התקף לב ואפילו עומד למות.

תסמיני התקף חרדה כרגיל חוו הם; דפיקות / מירוץ פעימות, דפיקות לב, הזעה, עקצוץ או חוסר תחושה באצבעות הידיים או הרגליים, גרון חזק, החזה חזק, קשיי נשימה, סחרחורות, סחרחורת, בחילות, ומנותק מהמציאות, והרגשתי שמשהו ממש רע עומד לקרות.

התקף חרדה בדרך כלל מתרחש בגלל שמישהו ברמה גבוהה כבר – פחות או יותר מתמיד – החרדה מתמודד עם מצב מתח גבוה במיוחד. זה יכול להיות כל דבר; להיות תקוע במעלית, בתנועה, בראיון, פסד שכול, עבודה, להיות בתוך קהל רב, לא מסוגל לשלם חשבון, וכו 'אנשים עם רמות חרדה יומיות רגילות יכול לטפל באירועים או בעיות אלה. אבל מישהו עם רמות חרדה גבוהות יותר מרגיל, למשל מישהו עם חרדה כללית, נדחף 'מעל' והתוצאה הוא התקף חרדה.

אז איך להתמודד עם התקפי חרדה? טיפול הקו הראשון של רופא הוא כמעט תמיד דרך ציר הרפואה. הם בדרך כלל ירשמו תרופות נגד דיכאון, כדורי הרגעה קלים או חוסמי בטא. לפעמים שתיים יחדיו. למרות אלה יכולים לעבוד היטב על הסימפטומים של חרדה, יש להם הרבה של תופעות לוואי שליליות. אלה משתנים ממדינה בחילה, שלשול, מופרע שינה, סחרחורות, דרך תלות.

אנשים רבים פונים לטיפולים כגון היפנוזה, ייעוץ, טיפול נפשי, וקבוצת טיפול, כדי לסייע להם להתמודד עם התקפי חרדה. ורבים לנסות אסטרטגיות עזרה עצמית כמו היפנוזה עצמית, מדיטציה, ויוגה וכו 'אלה צריכים הרבה מחויבות זמן, למרות שהם יכולים לעבוד עבור אנשים מסוימים מחויבים בכך שהוא מסייע להם "להתמודד" עם מצבם.

אבל אף אחד משני אלה משטרי הטיפול באמת להגיע ללב של חרדה. הם גם לטפל בתסמינים או לספק מנגנוני התמודדות לנהל התקפי חרדה וחרדה כלליים.

אלמנט קריטי איך להתמודד עם התקפי חרדה והעניבה-אפ שלהם עם חרדה כללית, הוא שהפחד האמיתי של עוד התקף לעתים קרובות יכול לעורר אחד. הפחד הזה בונה יותר ויותר על החרדה הכללית הבסיסית, מה שהופך אותו מאוד קשה לרפא.

אם אתה יכול רק להיפטר של פחד מתמיד זה של התקפה נוספת, אתה יכול למנוע התקפי חרדה נוספים, ובנוסף, אתה תהיה במצב טוב יותר לטפל ולרפא החרדה הכללית שלך.

 

אם תרצה לגלות עד כמה להיפטר זה "גורם פחד", למנוע התקפי חרדה ואז לרפא החרדה הכללית שלך, בבקשה ללכת http://eliminatepanicattacks.blogspot.com ולקבל שלך אני ישן בחזרה.

עוד טיפול מאמרים חרדים

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top