איך היפנוזה מסייעת פוביות

כיצד היפנוזה מסייעת פוביות

אנשים יכולים לפחד ממגוון רחב של דברים, ומה יכול להיות לגמרי מקובל על אדם אחד יכולה להיות בפאניקה די מעוררת למשנהו.

חלק מהפחדים שאני רואה לעתים קרובות בפרקטיקה שלי הם:

בעלי חיים
להיות לבד

הדם
חללים קטנים או סגורים
מקומות חשוכים

המוות
רמת
זריקות / המחטים
שטחים פתוחים
נחשי
עכבישי

נסיעות
רכבות

מים
כמה יוצא דופן אלה:

צהוב (הצבע)
מכוניות אדומות
גברים עם זקנים
תפוחים

מהי פוביה?

פוביה היא פחד מתמיד של אובייקט גירוי ספציפי או מצב. פוביה היא מיוונית לפחד או חרדה. זה יותר מפחד פשוט, או לפחד. זה לפחד לחלוטין של הגירוי. כאשר מוצגים עם בעיה פוביה על ידי הלקוח, אני תמיד מתחיל על ידי לגלות אם הוא פחד שיש להם, או פוביה. אם הבעיה שלהם היא עכבישים למשל, אז הם יכולים לדמיין את עצמם מחזיקים עכביש על ידם אם הם מתוגמלים עם 100 ליש"ט? מה כ -500 ליש"ט, וכן הלאה. אם הם יכלו לשאת את העכביש לכמות גדולה של כסף, אפילו רק לכמה שניות, אין להם פוביה, אלא פחד. האדם עם פוביה מעכבישים לא יוכל לשאת לגעת אחד בכל סכום של כסף או כל תמורה אחרת. יש אנשים שהם אובססיבי עם הפוביה שלהם. משמעות דבר היא, שהם אפילו לא יכולים לשאת את המחשבה של הגירוי וזה צפוי להיות לגמרי משתלט על חייהם.

סיבוך נוסף הוא שלקוח יכול להציג עם פחד / פוביה של טיסה כדוגמא. עם זאת, המטפל המיומן, בחקר פחד / פוביה זו עם הלקוח, עלול למצוא את הפחד / הפוביה היא למעשה על להיות סגור, או נעול ב. אולי זה יכול להיות פחד / פוביה למות, לא להיות מסוגל לנשום ב מטוסים, או משהו אחר הקשור במטוסים או שיעזבו את האזור / מדינה משלהם וכו ', אבל לא ממש עפו עצמו.

מה גרם לפוביה?

הלקוח לעתים קרובות אומר ששום דבר לא גרם לפוביה שיש להם, זה פשוט התחיל, הם תמיד היינו מפחדים מכלבים, וכו 'אם אדם אחד לא מפחד מכלבים, ועוד לא, אז ברור שיש הבדל בין שתי. אדם אחד או נחשף לאירוע כלשהו סיבתי שדוכא בתת-המודע, או למד לפחד מהורה או דמות סמכותית אחרת בזמן מוקדם יותר בחיים. האירוע סיבתי אולי לא היה מאוד טראומטי בזמן, אבל המוח הצעיר שראה מחוץ להקשר שיהיה מובן על ידי מוח בוגר יותר בשנים מאוחרות יותר זה. יכול להיות שזה גרם לתגובה רגשית ו / או פעולות מוטוריות להיות נעול, מודחק, והרגש ותגובות מוטוריות אפשריות יהיה כבר נעולים ומעוגן לאירוע. מודע לעתים קרובות יכול להגדיר סוג של אינסטינקט שווא, לפיו כל סימן של הגירוי, או אפילו משהו שמזכיר את זה, או הקשורים אליו, עלול לגרום לתגובת פוביה, ולאחר מכן תגובת הטיסה של הגוף או להילחם תבעט וב אדם יכול להתחיל להיכנס לפאניקה … התקף חרדה.

היפנוזה כדי להקל פוביות

הדבר הראשון שבהיפנוזה מיומנת תעשה, הוא לעבוד עם הלקוח על מנת לגלות את האירוע סיבתי, וברגע שמצא, לdesensitise לקוח ממנו. ברגע שזה הושג, הצעה אז היפנוטית, מטפורה ותכנות אולי Neuro-Linguistic ישמש ליצירת תבנית חדשה עבור הלקוח, כך שניתן לראות את המצב, מושא פחד בעבר או נסיבות באור חדש ומאיים שאינו, דרך עדשה חדשה כפי שבי. במקרה של אירוע סיבתי, או האירועים לא נמצאים והרגש לא שוחרר, אז הפוביה עלולה רק פני השטח מאוחר יותר עם יותר עוצמה מאשר בעבר, אם זה אפשרי. האדם עם פוביה יצטרך להיעזר כדי למצוא ולבחון את מצב ההדק, כדי לראות אותו עם בגרות בוגרות והבנה, ולאחר מכן כדי לראות את הסיבה בצורה שונה ועם הבנה שונה וטובה יותר. המוח יכול לתכנת מחדש לראות את הדברים בצורה שונה ולקבל מצבים נורמליים שהיה בעבר נצפה כמאיים.

איך הפעלות רבות של טיפול תידרש?

כמה מפגשים יהיה צורך לשחרר את אדם מהפוביה שלהם יהיה תלוי בהרבה דברים, לא פחות, את סוג אישיות לקוחות, בגרות, רצון להתגבר על הפוביה, וכמובן, כמה עמוק יושבות הפוביה היא וכמה זמן יש לו היה במקום. עם זאת, הממוצע לאנשים שאני רואה הוא כ 3-4 מפגשים. זה יכול להיות הרבה יותר במקרים מסוימים, במיוחד כאשר התקפי פאניקה מלאים blown מתרחשים בזמנים אקראיים לכאורה ובמקומות שונים.

לקבלת מידע נוסף, אנא צור קשר עם לך hypnotherapist המקומית. רוב hypnotherapists ישמח לספק ייעוץ ראשוני חינם בשבילך כדי לדון בבעיה שלך ולהסביר לך איך היה טיפול להמשיך. במושב זה בדרך כלל יימשך כ -45 דקות. הלקוחות שלי אומרים שמפגש קצר זה לעתים קרובות מניב תוצאות טיפוליות עבורם ועוזר להם להרגיש בטוח לגבי הגדרת סדרה של פגישות טיפוליות להתגבר על הפחד או הפוביה שלהם.

אנא תמיד לראות את הרופא שלך בראש ובראשונה לפני שתפנה או לבקר בכל מטפל ולהגיד לו / לה על כל תסמינים שיש לך, כגון, כאבי ראש, כאבים בגפיים, דופק מואץ, סחרחורת, הזעה, ראייה מטושטשת, תחושה של unrealness , וכו 'למרות כל אלה הם נפוצים למישהו סובל מפחד, פוביה, או אכן מהתקף חרדה, גורמים אורגניים תמיד צריכים להיבדק באופן מלא על ידי איש מקצוע רפואי בערכאה הראשונה.

כאשר ייעוץ בהיפנוזה, אני מייעץ לך לוודא שהם בהיפנוזה קלינית / פסיכותרפיסטית ולגוף מקצועי שהם שייכים כגון אחת מהפעולות הבאות:

מכון בריטי להיפנוזה
כללי היפנוזה הרשמה
המועצה הלאומית לפסיכותרפיסטים

המועצה הלאומית לתקני היפנוזה היא ארגון גג ויש ארגוני חברים רבים עם אוגרי תוקף של מתרגלים מוסמכים כראוי.

בדוק עם הארגון (ים) שהמטפל אכן נרשם איתם. כמו כן, בדוק שיש מטפל שבחרת ניסיון בהתמודדות עם הבעיה שיש לך ושיש להם ביטוח מקצועי נאות (הם חייבים להציג תעודתם של ביטוח במקום עבודה שלהם).

היפנוזה היא לא קסם, אבל לפעמים נדמה קסום.


Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top